Через глобальне потепління постраждає мільярд людей


У доповіді Міжурядової групи експертів зі зміни клімату складений прогноз і названі реальні масштаби майбутньої кліматичної катастрофи.

Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на The Guardian.

«Міжурядова група експертів з питань змін клімату (IPCC) попереджає, що до 2050 року через підвищення рівня океану, дефіцит води та відсутність продовольчої безпеки постраждає мільярд людей», — повідомляє ООН.

Посилення штормів і підвищення рівня світового океану призведуть до затоплень островів і посилення штормів. А якщо не скоротити викиди парникових газів, рівень моря може піднятися на кілька метрів, що завдасть збитку в кілька трильйонів доларів у рік, змусить мігрувати мільйони, і зашкодить мільярдам людей.

Кліматологи стверджують, що зупинити танення льодовиків людству вже не вдасться. Також загинуть або значно зменшаться популяції морських тварин.

Вплив підвищення температури повітря в полярних регіонах прискорюється. Арктичний сніговий покрив скоротився на мільйон квадратних миль з 1967 року. Обсяг морського льоду наприкінці літнього сезону танення був цього року найменшим за останні 1000 років.

Передбачається, що рівень світового океану підніметься на 61-110 сантиметрів, а до 2300 підвищення може скласти чотири метри.

Раніше повідомлялося, що в усьому світі проходить глобальний кліматичний страйк.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/cherez-hlobalne-poteplinnia-postrazhdaye-miliard-liudey/” Об этом сообщает sokalfm.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя