У команді Зеленського хочуть списати 7 млрд грн боргів ФОП за ЄСВ. Але такого боргу не існує

У команді Зеленського хочуть списати 7 млрд грн боргів ФОП за ЄСВ. Але такого боргу не існує

Представник команди Зеленського, який відповідає за економічний і податковий напрям, Данило Гетманцев розповів "НВ Бізнес", що ФОПам можуть списати 7,4 млрд грн заборгованості за Єдиним соціальним внеском (ЄСВ), яка накопичилася станом на 1 січня 2019 року. Про це повідомляє Opendatabot, платформа для роботи з відкритими даними. Об этом сообщает ternopoliany.in.ua со ссылкой на СМИ.

Загальна заборгованість перед державним бюджетом з моменту дії закону зросла лише на 500 млн₴ Загальна заборгованість на даний момент становить 2,05 млрд₴

При цьому кількість ФОП знизилася. Так з 2017 року припинили діяльність 300 тисяч підприємців.

Якщо взяти тільки сегмент ФОП, у яких борг менше 20 тисяч грн (а це і ті, хто не встиг закрити ФОП за ці два роки, і хто не платив весь цей час ЄСВ), то їх заборгованість збільшилася лише на 12 млн₴

Нагадаємо, що новий глава Державної податкової служби Сергій Верланов назвав зловживанням ситуацію, коли великі компанії використовують для ведення бізнесу схему з фізособами-підприємцями.

Читайте також: Кількість ФОП в ІТ-сфері зросла на 45% за три роки


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/u_komandi_zelenskogo_hochut_spysaty_7_mlrd_grn_borgiv_fop_za_yesv_ale_takogo_borgu_ne_isnuie_290462.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя